Ο mně

Narodila jsem se v Praze v roce 1964. Od roku 1975 jsem žila v Athénách, kde jsem studovala a poté pracovala jako psychoterapeutka v ústavu pro autistické děti do roku 1995.

V onom roce jsem se rozhodla přesídlit na ostrov Kréta.  Na tomto krásném ostrově žiji dodnes. Je to rodný ostrov mého otce, který pocházel z malebné vesničky Mirtos na jihu ostrova. V této vesničce vlastním apartmány NIKOS HOUSE.

Ve spojení s touto činností jsem se dostala k povolání, které jsem si zamilovala, a to starat se o návštěvníky ostrova.

Od roku 1995 jsem pracovala jako vedoucí průvodců CK FISCHER s výjimkou  roku práce pro CK ČEDOK. Posledních pět let jsem zastupovala CK TOMI TOUR, které jsem zajišťovala veškeré služby na Krétě. A to až do posledního dne její činnosti v červenci roku 2010, kdy nečekaně zkrachovala.

Byl to pro mě velký šok a samozřejmě šok hlavně pro klienty, kteří tu zůstali bez ubytování a ve velkém stresu, než je pojišťovna dopravila do vlasti. Byla jsem jim nablízku do poslední chvíle. Při smutném loučení na letišti se ptali na jedno: „Jak příště NA KRÉTU BEZ CESTOVKY? Bez rizika a stresu, že možná  prožijeme  to samé…?“

A tak se zrodila tato stránka, určená nejen přátelům Kréty, kteří si ostrov zamilovali a opakovaně se sem vrací, ale i těm, kteří se na Krétu chystají poprvé a rádi by se sem vypravili, jak se říká, „na vlastní pěst“. Individuální přístup zaručuje klientům vysokou úroveň poskytovaných služeb a jistotu, že budou  – věřím – spokojeni, jestliže se rozhodnou pro mé služby.

——————

Vzhledem k tomu, že jsem držitelkou jak českého, tak řeckého státního občanství, tak mohu podnikat současně i podle řeckých zákonů v oblasti ubytování ve vlastních, popř. pronajatých domech na Krétě a také zajišťovat případný odvoz klientů z letiště nebo zapůjčení vozu po celou dobu jejich dovolené.