Radek a Eliška – Mirtos 2019

Vážená paní Maria,

tímto Vám děkujeme za prožití neuvěřitelných krásných 15 dní naší dovolené. Byla to opravdu dovolená. V Mirtosu jsme prožili nádherný zářijový čas, plný sluníčka, koupání, úžasného místního Frappé a lahodné čokoládové zmrzliny.
Vše bylo k naší plné spokojenosti, úsměv a dobrá nálada místních byla až nakažlivá. Snídaně u paní Ermiony byly příjemným nahlédnutím pod pokličku krétské kuchyně. Místním tavernám nebylo co vytknout, našli jsme si na pláži úžasnou kavárnu, kde jsme navázali kontakt s jejím majitelem, kam jsme chodili na zmrzlinu a kávu, jak Frappé tak i Greek originál, nejlépe double sketo…
Paní Maria, moc děkujeme, máme na co vzpomínat a určitě máme v plánu se také co nejdříve vrátit. A to vše jen a jen díky Vám a Vaší rodině, ubytování v Maria Suite bylo naší velmi dobrou volbou.
Víme, že Kréta je velmi nakažlivá a to ve všech směrech, kde to není jen o špičkovém olivovém oleji, moři a slunci, je to o klidu, pohodě, odložení mobilu a hodinek, je to o přátelích, milých lidech a odpoutání se od stresu a tlaku civilizace a dalších jevů, které se zde nevyskytují a to je přece účel dovolené. Naše dovolená v Mirtosu toto vše nad očekávání splnila.
Efcharistó,

Radek a Eliška