Poloha
Letovisko Gouves
Oblíbený hotel s velmi příjemnou atmosférou  100 m od písečné pláže a 500 m od centra letoviska, jen 17 km od města Heraklion a 10 km od známého, rušného  letoviska Chersonissos.

Vybavení
Pečlivě udržovaný hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika dvoupodlažních budov. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, bar u bazénu, luxusní restaurace, dva venkovní bazény, dětský bazén, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, krytý bazén, TV místnost, pool bar, minimarket, dětský koutek, kongresová místnost, velký sportovní areál – stolní tenis, tenis, minigolf, bedminton, lukostřelba, whirpool, sauna, fitness a biliár. Hotel nabízí celodenní animační program pro děti i dospělé.

Ubytování
Všechny pokoje jsou s balkonem, nebo terasou a možností až dvou přistýlek, mají moderní nábytek, vlastním sociální zařízení (vana/sprcha,WC), telefon, TV/SAT, lednici, klimatizaci zdarma, vysoušeč vlasů a trezor.

Stravování
Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost připlacení programu All Inclusive (plná penze s místními alkohlickými a nealkohlickými nápoji).

Pláž
Písečná pláž vhodná i pro malé děti je 100 m od hotelu. Je zde možnost pronájmu lehátek, slunečníků a vodních sportů za poplatek. Potápěčské centrum nedaleko hotelu.

Doporučení
Vhodné pro náročnější klienty, kteří preferují aktivní dovolenou nedaleko pláže s řadou sportů

Pro zaslání nabídky a více informací prosím napište na  maria@michalaki.cz

 

Telefon: +30 69728 76000 E-mail: maria@michalaki.cz