Jiné

Nabídka ubytování je velmi omezena. Důvod je pouze ten, že volím velmi přísně jen to nejlepší ve své kategorii. O klienty se starám osobně  a to mi nedovolí vytvořit katalog nabídky masového turismu.

Individuální přístup je to, čím se podstatně liším od ostatních nabídek, cestovních kanceláří atd.

Většina klientů, kteří zvolí mé služby pro svou dovolenou, plánuje další dovolenou znovu na Krétu a nejčastěji na stejné místo. To je i důvod, že náš vztah je osobní a … přátelům chceme nabídnout vždy jen to nejlepší!

Cenové kategorie jsou různé, a proto i má nabídka je široká – od výhodných, kompletně vybavených apartmánů až po luxusní hotely pro velmi náročné klienty. V každém případě se jedná o skvělé služby a kvalitu ubytování.

Severní Kréta
Severní část Kréty, nedaleko hlavního města Heraklion, je místo objevené turisty již více jak před třiceti lety. Dnes ji tvoří převážně pulzující a živá letoviska či klidnější rodinami oblíbené jako je Kokkini Hani, Stalida a Gouves. Na této části ostrova, najdete ubytování všech kategorií od cenově velmi výhodných apartmánů až po velmi luxusní resorty které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Pláže jsou zde většinou pozvolné, písečné. V této oblasti také naleznete jedny z nejvýznamnějších památek světa.- přewww.ím minojský palác Knossos, symbol vzniku dnešní civilizace, jedinečné kláštery, tajuplný ostrov Spinalonga v zálivu Mirabello a v neposlední řadě náhorní plošinu Lassithi, s Diovou jeskyní. Poblíž paláce Knossos malebná vesnice Archanes kde se nacházejí letní sídla minojských králů, pohoří Jouchta a jiné významné památky. Vesnici byla přidělena první cena EU a je pod ochranou Unesco. Na severu se v neposlední řadě nachází Cretaquarium, dva velké vodní parky a golfové hřiště. Poloha se dá ideálně využít jako výchozí bod pro poznávání celého ostrova.

The Island Hotel

The Island Hotel

Tento luxusní  hotel pouze pro klienty nad 17 let je oáza klidu pro dospělé klienty toužící po relaxaci. Hotel přímo u písečné pláže velmi pěkného letoviska GUVES. Nabízí pokoje „casual“ (s výhledem do zahrady/vnitrozemí), „cool“ pokoje (s výhledem na moře) a „pool...

Archanes House

Archanes House

Pension PASCHALITSA se nachází 10km od centra hlavního města Heraklion v minojské vesnici  Archanes.Pouze 8km od minojského paláce Knosos a cca 9km od písečné pláže Karteros.Přízemní apartmán typického kameného domu, který je  nově rekonstruován (1-4 osoby) má WC,...

Blue Sea Resort & Spa

Blue Sea Resort & Spa

PolohaPříjemný rozsáhlý hotelový komplex v krásné zahradě na okraji letoviska Stalis. Přímo u písečné pláže. V okolí hotelu je mnoho obchodů, restaurací a barů.Hlavní město Heraklion/letiště 30km PlažDlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Bohatá nabídka...

Západní Kréta

Západní Krétu můžeme rozdělit na dvě oblasti – Rethymno a Chania. Obě části mají stejnojmenná hlavní města s benátskou historií. Západ ostrova je bohatý svou zelení, olivovými háji, citrusovníky či jabloňovými sady. Dlouhé pláže – na východ od Rethymna převážně písečné/oblázkové, místy se skalami a západním směrem pláže písečné a mělké. Pro milovníky koupání jen namátkou ostrov Gramvousa, laguna Balos, Falássarna, pláže v GeorgioupolisAgia Pelagia, ostrůvky Elafonisi či jediné sladkovodní jezero Kournas. K pěší turistice lákají mnohé soutěsky jako nejdelší v Evropě Samaria, Imbros, Koutouloufari, Prassanó, Agios Ioannis a další. Ale ani obdivovatelé dávné historie nepřijdou zkrátka – kromě archeologických vykopávek, hory v této části Kréty skrývají i množství byzantských klášterů. Nedaleko města Chania je mezinárodní letiště.

Aris Hotel

Aris Hotel

Studia a Apartmány v příjemné zahradě. Pár metrů od krásné pláže a centra Paleochora, K vybavení a ceně patří klimatizace, lednička, připojení na internet. Pro zaslání nabídky a více informací prosím napište na...

Santoriny

Nezapomenutelné zážitky můžete prožít na tomto krásném ostrově v hotelech různých kategorií. Nabídka ostrova Santoriny je v kombinaci s ostrovem Kréta.

 Telefon: +30 69728 76000  E-mail: maria@michalaki.cz

Leta Hotel

Leta Hotel

Telefon: +30 69728 76000  E-mail: maria@michalaki.cz

Afroessa Hotel

Afroessa Hotel

Pro zaslání nabídky a více informací prosím napište na maria@michalaki.cz

Anemones Hotel

Anemones Hotel

Pro zaslání nabídky a více informací prosím napište na maria@michalaki.cz